20-22 квітня 2018 року XVІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал – 2018

By  |  0 Comments

З довгоочікуваним приходом весни вже 18 років поспіль сезон прийдешніх урочистостей розпочинає Головна весільна виставка країни. Майбутні молодята і випускники з усіх куточків України з нетерпінням чекають відкриття виставки «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал», щоб скористатися унікальною нагодою зустрітися і поспілкуватися з кращими весільними фахівцями, отримати максимум корисної інформації, визначитися з вибором необхідних товарів і послуг.

Ця масштабна подія віддавна стала основним місцем зустрічі представників усіх напрямків весільного бізнесу України. Тут консолідують свої зусилля сильні, цікаві, неординарні лідери галузі, які роблять вагомий внесок у формування весільної індустрії та, власне, складають головну рушійну силу створення цивілізованого українського весільного ринку. Саме зараз виставка надає унікальні можливості міцно зайняти свою нішу в цьому бізнесі.

Тематика «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал» охоплює різні сфери професійної діяльності весільного бізнесу, які визначають головні модні тренди ринку. Виставка демонструє останні тенденції весільної та вечірньої моди, цікаві та креативні пропозиції від ведучих і організаторів святкових подій, майстрів весільної фотографії і відео-зйомки, флористів, декораторів, рестораторів, кондитерів, стилістів, представників транспортних компаній. Відвідувачі виставки — зацікавлені та перспективні клієнти, яким важливо отримати інформацію з «перших рук», встановити контакт face-to-face з фахівцями, побачити, порівняти та вибрати найбільш цікаві для них пропозиції товарів і послуг.

Шоу-програма, за підтримки партнера компанії «Sound Works», яка триватиме всі дні роботи виставки, створить атмосферу піднесення і позитивної енергетики. Гості виставки, щойно перетнувши поріг МВЦ, миттєво поринуть в чарівну атмосферу свята, пишну красу флористики та декору, заряджатимуться позитивом на стендах організаторів свят, отримають живі емоції під час яскравих номерів шоу-програми. Так, найкращі виробники, дизайнери, дистрибутори проведуть покази колекцій весільних, вечірніх, випускних суконь, це зокрема — ТМ Dominiss, ТМ Slanovskiy, ТМ Love Story,  Дизайн-студія Оксани Полонець,  Ательє Весільної Моди Ірини Сулименко, Victoria Bride та інші. Відбудуться демонстрація весільної церемонії, виступи артистів, музикантів, танцювальних колективів, майстер-клас для наречених з усіх тонкощів весільного стилю, майстер-клас по роботі з технічними підрядниками.

Відвідувачів очікують цікаві сюрпризи — це, зокрема, розіграші призів:

— від ТМ Fragolino Fiorelli — переможці отримають сертифікат на 10 ящиків ігристого на власне весілля;

— від партнерів компанії ReserveHall — сертифікати номіналом від 1000 гривень на вечерю в ресторані, відвідування SPA, Паті-бас;

— від учасників дефіле — знижки на придбання весільної сукні.

(м. Київ, Броварський пр-т, 15, 1-й павільйон, вхід 1С) відбудеться