«Лимонад з Умані»: смак дитинства

By  |  0 Comments

Напевно, у кожного з нас є аромати та смаки, що асоціюються з дитинством. Це може бути простий батон, посипаний цукром, іриски або смак газованої «шипучки» зі спеціального автомата. Проте сьогодні важко знайти «той самий» лимонад, адже багато виробників для більш насиченого смаку додають до своїх напоїв силу-силенну барвників, штучних ароматизаторів та консервантів.

В «Уманьпиво» зберегли секрет бездоганного смаку натурального лимонаду. Так само, як і до всіх інших напоїв броварні, до лимонаду не додають жодних барвників та підсолоджувачів. Лише чиста вода, цукор та композиція «Лимонад». Тому в якості «Лимонаду з Умані» можна бути впевненими: напій готують для дітей, піклуючись про те, щоб наша малеча могла скуштувати справжній натуральний напій саме таким, яким він був ще 30 років тому. Крім того, лимонад виготовляється на висококласному сучасному професійному обладнанні, що гарантує не лише якість, але й безпечність напою. Класичний сироп, з якого роблять лимонад, не містить замінників цукру та абсолютно нешкідливий для дітей.

Лимонад

Саме новітні технології броварні «Уманьпиво» дозволили додатково розробити три нові смаки. Це безалкогольні соковмісні напої, під час виготовлення яких використовуються лише натуральні соки, – так би мовити, безалкогольний крафт! Нова лінійка складається з напоїв з оригінальними смаками грейпфрута та базиліку, Pineberry (сорт білої полуниці з ананасовим смаком), а також напою зі смаком яблука. Цього літа споживачам додатково було запропоновано ще й квас на зерновій основі. Головна перевага виготовлення безалкогольних напоїв у броварні «Уманьпиво» – додавання натурального соку. Нові смаки можна буде скуштувати вже найближчим часом.

Нещодавно «Лимонад з Умані» змінив свій зовнішній вигляд: тепер споживач може обирати найкращу з-поміж чотирьох дизайнерських етикеток! Що вам більше до вподоби – зимовий спорт, літні забави, запальні танці чи відпочинок на природі? Проте універсальний та зручний формат напою залишається незмінним – скляна пляшка просто створена для того, щоб взяти її з собою у ліс чи на пляж, тим більше що вона швидко охолоджується і з легкістю поміщається у термосумку. А містка ПЕТ-упаковка розроблена для великої родини чи компанії друзів. Рекомендуємо насолоджуватися нашими напоями разом та вживати їх охолодженими!